Service Partners Nederland

Zeeland


Kraker Truck & Trailer Care BV

Drieweg 7
4443 RD Nisse
Nederland
Tel.: +31 (0)113 64 42 10
Fax: +31 (0)113 64 42 60
service@kttc.nl
www.kttc.nl


Dieleman Service Axel

Noordpolderstraat 8
4571 LR Axel
Nederland
Tel.: +31 (0)115 53 08 14
Fax: +31 (0)115 53 08 15
info@dielemanservice.nl
www.dielemanservice.nl

Noord-Brabant


A. van Tilburg
Truck & Trailerservice - Roosendaal

Steenovenstraat 1
4706 RA Roosendaal
Nederland
Tel.: +31 (0)165 85 20 00
Fax: +31 (0)165 85 20 05
info@avt.nl
www.avtgroep.nl


A. van Tilburg
Truck & Trailerservice - Moerdijk

Plaza 7b
4708 AB Moerdijk
Nederland
Tel.: +31 (0)168 38 60 00
Fax: +31 (0)168 38 60 50
moerdijk@avt.nl
www.avtgroep.nl

A. van Tilburg
Truck & Trailerservice - Breda

Hazeldonk 6004
4836 LA Breda
Nederland
Tel.: +31 (0)76 596 40 00
Fax: +31 (0)76 596 40 50
breda@avt.nl
www.avtgroep.nl


Roadservice de Kempen

Metaalweg 4
5527 AK Hapert
Nederland
Tel.: +31 (0)497 38 21 60

info@roadservicedekempen.nl
www.roadservicedekempen.nl

Limburg


Nebim Freshpark
Venrayseweg 190D
5928 RH Venlo
Nederland
Tel.: +31 (0)77 323 57 90
freshpark@nebim.eu
www.nebim.eu



Nebim Trailerservice Weert
Risseweg 36
6004 RM Weert
Industrieterrein Leuken-Noord
Nederland
Tel.: +31 (0)495 58 42 58
weert@nebim.nl
www.nebim.eu

Zuid-Holland


Lamboo Repair bv
Koperstraat 40
2718 RE Zoetermeer
Nederland
Tel.: +31 (0)79 363 44 44
Fax: +31 (0)79 361 00 03
repair@lamboo.nl
www.lamboo.nl


Westland Truck Service
Transportweg 21
2676 LM Maasdijk
Nederland
Tel.: +31 (0)6 55374005
info@westlandtruckservice.nl
www.westlandtruckservice.nl

Noord-Holland


Arie Ligthart
Carrosserie├źn voor elk transport

Nijverheidsstraat 9
1704 RA Heerhugowaard
Nederland
Tel.: +31 (0)72 571 08 47 
Tel.: +31 (0)72 571 26 19
Fax: +31 (0)72 571 26 19

Flevoland


TTS Swifterbant
De Kolk 29
8255 PA Swifterbant
Nederland
Tel.: +31 (0)321 74 51 00
info@ttsswifterbant.nl
www.ttsswifterbant.nl

Gelderland


TSV Geldermalsen BV

Poppenbouwing 28
4191 NZ Geldermalsen
Nederland
Tel.: +31 (0)345 588 277
Fax: +31(0)345 588 278
geldermalsen@dijkauto.nl
www.dijkauto.nl


Vlastuin Mechanisatie Kesteren
Spoorstraat 71
4041 CL Kesteren
Nederland
Tel.: +31 (0)488 48 1588

werkplaats@vlastuinmechanisatie.nl
www.vlastuinmechanisatie.nl

A.E. Trailer Service

Gezellenstraat 18
3861 RD Nijkerk
Nederland
Tel.: +31 (0)33 7520940
gsm: +31 (0)6 47516295
info@ae-trailerservice.nl
www.ae-trailerservice.nl


Wago
Industrieweg 8
4212 KZ Vuren
Nederland
Tel.: +31 (0)183 631966
gsm: +31 (0)6 53250625
werkplaats@wago.nl
www.wago.nl

MAN Duiven
Roelofshoeveweg 19
6921 RH Duiven
Nederland
Tel.: +31 (0)26 379 85 00
duiven@man-dealer.nl
www.man-dealer.nl

MAN Apeldoorn
Ecofactorij 4
7325 WC Apeldoorn
Nederland
Tel.: +31 (0)55 750 15 00
apeldoorn@man-dealer.nl
www.man-dealer.nl


Garagebedrijf Pals 
Runnenbergweg 1
8171 MC Vaassen
Nederland
Tel.: +31 (0)578 612182
info@pals.nl
www.pals.nl

Overijssel


Heisterkamp Truck & Trailerservice
Gerrit Prins
Hanzepoort 8
7575 DA Oldenzaal
Nederland
Tel.: +31 (0)541 58 90 05
Mob.: +31 (0)6 13 34 36 14
www.heisterkamp.eu


Van de Wetering Techniek

John van de Wetering
Rollecate 3b
7711 GG Nieuwleusen
Nederland
Tel.: +31 (0) 652 838 328
info@vandeweteringtechniek.nl
www.vandeweteringtechniek.nl

Drenthe


Truck & Trailer Service Smilde B.V.
Rowin Aalbers
Industrieweg 1-3
9422 CX Smilde
Nederland
Tel.: +31 (0)592 30 50 25
r.aalbers@ttssmilde.nl
www.ttssmilde.nl

Friesland


Alzerda & Dam Truck en Trailer Service
Galvanilaan 15
9207 HG Drachten
Nederland
Tel.: +31 (0)512 542 235
Fax: +31 (0)512 544 802
gauke@alzerdaendam.nl
www.alzerdaendam.nl



Groningen


ETTC Veendam
Jan Bolt
Drieborghweg 4
9641 KM Veendam
Nederland
Tel.:: +31 598 592 340
veendam@ettc-bv.eu
www.ettc.eu